Stylizacja brwi i rzęs

laminacja i lifting rzes

Laminacja i lifting rzęs

Laminacja rzęs ma na celu podkreślenie naturalnego piękna rzęs poprzez wygładzenie, nabłyszczenie, uniesienie, oraz wzmocnienie ich struktury. Efektem laminacji rzęs jest zwiększenie objętości, pogrubienie i wydłużenie rzęs, dzięki czemu stają się one bardziej wyraziste i piękne. Efekt utrzymuje się od 4-8 tygodni.

Przedłużanie rzęs

Przedłużane rzęsy to doskonały sposób, aby podkreślić swoje oczy i nadać im wyrazistości. Dzięki nim możesz osiągnąć efekt długich, gęstych rzęs bez konieczności codziennego stosowania tuszu. To również świetne rozwiązanie dla osób o słabszych lub rzadszych włoskach, które pragną uzyskać efekt pełniejszych i bardziej zauważalnych rzęs.

laminacja brwi

Laminacja brwi

Laminacja brwi to zabieg, który ma na celu podkreślenie naturalnego kształtu brwi. Dzięki laminacji brwi, brwi wyglądają na bardziej zadbane, a ich naturalny kształt staje się bardziej wyrazisty. Ponadto, laminacja brwi pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów, ponieważ zabieg utrzymuje się zwykle od 4 do 8 tygodni.
laminacja brwi

Henna pudrowa

To nowoczesna metoda koloryzacji brwi. Efekt utrzymuje się od 2 do 4 tygodni. W naszym salonie zabieg koloryzacji połączony jest z geometrą brwi, aby dopasować je do kształtu twarzy i wydobyć ich naturalne piękno.

Zobacz efekty

Przed i po zabiegu

Zarezerwuj wizytę

Umów się na zabieg już dziś!

Nasza oferta

Zobacz inne zabiegi