O nas

Kim jesteśmy?

Klinika Kosmetologii MINICLINIC w Lublinie

Miniclinic to Klinika Kosmetologii usytuowana w samym centrum Lublina, która powstała z pasji i zamiłowania do piękna. W tym wyjątkowym miejscu łączymy profesjonalizm z doświadczeniem. Zawsze stawiamy na zadowolenie Klienta oraz bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas zabiegu. Specjalizujemy się w takich zabiegach jak: depilacja laserowa, modelowanie sylwetki, zabiegi na twarz oraz stylizacja brwi i rzęs. Zabiegi poprzedzamy szczegółową konsultacją, aby poznać problemy i oczekiwania naszych Klientów i stworzyć indywidualny program zabiegowy. Nasze specjalistki zadbają o to, aby wszyscy, którzy wybiorą naszą Klinikę poczuli się w niej wyjątkowo!

zespól miniclinic lublin
Gabinet kosmetyczny Lublin MINICLINIC

Amanda

Amanda jest studentką Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym. Kosmetologia to nie tylko jej zawód, ale także ogromna pasja. Od pierwszego dnia zawsze pokazuje swoje zaangażowanie i chętnie rozwija się w tym kierunku, ponieważ oprócz studiowania kosmetologii, ciągle bierze aktywny udział w licznych szkoleniach podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje. Jej współpraca z naszymi Klientami zawsze przebiega wzorowo, a do tego zawsze pokazuje chęć dalszego rozwoju do samodoskonalenia swoich umiejętności oraz swoją ambicje w byciu jak najlepsza w tym co robi. Amanda ma jedną ważna zasadę, dobro oraz poczucie zaufania i bezpieczeństwo Klienta jest dla niej na pierwszym miejscu.

Weronika

Weronika jest naszą ekspertką od stylizacji brwi i rzęs. Ma licencjat z Kosmetologii i uzupełnia wiedzę na studiach magisterskich.
Mało tego! Weronika już od czasów policealnych postawiła na rozwój w dziedzinie kosmetologii kończąc szkołę policealną Cosinus. Kosmetologia to jej największa pasja. Uwielbia testować na sobie nowe kosmetyki, aby opinią o nich podzielić się z naszymi Klientami. Wraz z rosnącym doświadczeniem Weronika dała się nam poznać jako nie tylko świetny ekspert od brwi, ale również we wszelakich zabiegach na twarz. Z każdym problemem Wam pomoże, dobierając indywidualną terapię zabiegową oraz chętnie po zabiegu, dobierze dla Was, pielęgnacje domową. Weronika dała się nam poznać jako osoba bardzo sumienna i detaliczna pod każdym aspektem w pracy z naszymi Klientami.

Zarezerwuj wizytę

Umów się na zabieg już dziś!

Nasza oferta

Zobacz nasze zabiegi